Picked Fresh (1.0.1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Help
fi: Ohje

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Messages
fi: Viestit

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Front Page Slideshow
fi: Etusivun diaesitys

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Show slideshow
fi: Näytä diaesitys (esim. vaihtuva kuvabanneri)

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
fi: Valinta näyttää vaihtuvan kuvabannerin etusivulla.

en: Slide 1
fi: Dia 1

en: Slide 2
fi: Dia 2

en: Slide 3
fi: Dia 3

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
