Picked Fresh (1.0.1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Help
fr: Aide

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Left sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Right sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Footer
fr: Pied de page

en: Content top
fr: Haut de contenu

en: Content bottom
fr: Bas de contenu

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Front Page Slideshow
fr: Diaporama de la page d'accueil

en: Main content
fr: Contenu principal

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Footer First
fr: Premier pied de page

en: Footer Second
fr: Deuxième pied de page

en: Footer Third
fr: Troisième pied de page

en: Slide 1
fr: Diapositive 1

en: Slide 2
fr: Diapositive 2

en: Slide 3
fr: Diapositive 3

en: Primary menu
fr: Menu principal

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
