Picked Fresh (1.0.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Help
he: עזרה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Messages
he: מסרים

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
