Picked Fresh (1.0.1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Help
ja: ヘルプ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: Messages
ja: メッセージ

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
