Picked Fresh (1.0.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Help
jv: Pitulungan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor
