Picked Fresh (1.0.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Messages
kk: Хаттар
