Picked Fresh (1.0.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: Bottom first
kn: ಕೆಳಭಾಗ ಮೊದಲು

en: Bottom last
kn: ಕೆಳಭಾಗ ಕೊನೆಗೆ
