Picked Fresh (1.0.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Messages
lt: Žinutės

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
