Picked Fresh (1.0.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Help
lv: Palīdzība

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
