Picked Fresh (1.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Help
mn: Тусламж

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
