Picked Fresh (1.0.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Footer
nn: Botntekst

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
