Picked Fresh (1.0.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Help
pt: Ajuda

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Left sidebar
pt: Barra esquerda

en: Right sidebar
pt: Barra direita

en: Footer
pt: Rodapé

en: Messages
pt: Mensagens

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Primary menu
pt: Menu primário

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Submetido por @author_name a @date
