Picked Fresh (1.0.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: Messages
ro: Mesaje

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
