Picked Fresh (1.0.1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Help
ru: Справка

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: Messages
ru: Сообщения

en: Content top
ru: Над контентом

en: Content bottom
ru: Нижний контент

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Front Page Slideshow
ru: Слайдшоу на главной странице

en: Main content
ru: Основной контент

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Show slideshow
ru: Включить слайдшоу

en: Footer Third
ru: Подвал 3

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ru: Отображение слайдшоу на главной странице сайта. Выключите чтобы не отображать.

en: Slide 1
ru: Слайд 1

en: Slide 2
ru: Слайд 2

en: Slide 3
ru: Слайд 3

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
