Picked Fresh (1.0.1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Help
sk: Pomoc

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Messages
sk: Správy

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
