Picked Fresh (1.0.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Help
uk: Довідка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
