Picture (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: File
az: Fayl

en: Save
az: Saxla

en: Picture
az: Şəkil

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Linked to content
az: Məzmunla əlaqələndirilir

en: Linked to file
az: Faylla əlaqələndirilib

en: Nothing
az: heç nə

en: Fallback image style
az: Fallback şəkil üslubu
