Picture Everywhere (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Media
el: Μέσα

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
