Picture Everywhere (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Media
hr: Mediji

en: Themes
hr: Predlošci

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa
