Picture Everywhere (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Media
lv: Multivide

en: Themes
lv: Tēmas

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
