Picture Everywhere (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Media
oc: Mèdia

en: Themes
oc: Tèmas

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Status message
oc: Messatge d'estat
