Picture Everywhere (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Media
fa: رسانه

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Status message
fa: پیغام وضعیت
