Picture Everywhere (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Media
pt: Mídia

en: Themes
pt: Temas

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Status message
pt: Mensagem de status
