Picture Everywhere (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Status message
ru: Статус

en: Enabled Themes
ru: Включённые темы
