Picture Everywhere (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Themes
ta: தீம்கள்

en: Error message
ta: பிழை செய்தி

en: Warning message
ta: எச்சரிக்கை செய்தி

en: Status message
ta: நிலை செய்தி
