Picture Everywhere (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Media
vi: Phương tiện

en: Themes
vi: Sắc thái

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
