Picture Everywhere (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Media
ar: ميديا

en: Themes
ar: الحلل

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة
