Picture Everywhere (1.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Media
be: Мультымедыя

en: Themes
be: Тэмы

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
