Picture Everywhere (1.0.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Media
bg: Медия

en: Themes
bg: Теми

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
