Picture Everywhere (1.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Media
ca: Multimèdia

en: Themes
ca: Temes

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Status message
ca: Missatge d'estat
