Picture Everywhere (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Media
cs: Média

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
