Picture Everywhere (1.0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Themes
cy: Themâu

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
