Picture Everywhere (1.0.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Media
es: Multimedia

en: Themes
es: Temas

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Status message
es: Mensaje de estado
