Picture Everywhere (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Media
et: Meedia

en: Themes
et: Teemad

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Status message
et: Olekuteade
