Picture Everywhere (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Media
fr: Média

en: Themes
fr: Thèmes

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Status message
fr: Message d'état
