Picture Everywhere (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Media
gl: Medios

en: Themes
gl: Temas

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
