Picture Everywhere (1.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Media
he: מדיה

en: Themes
he: עיצובים

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Status message
he: הודעת סטטוס
