Picture Everywhere (1.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Media
hi: मीडिया

en: Themes
hi: थीम ( शैली )

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
