Picture Everywhere (1.0.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Media
hu: Média

en: Themes
hu: Sminkek

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Status message
hu: Állapotüzenet
