Picture Everywhere (1.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Media
ja: メディア

en: Themes
ja: テーマ

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ
