Picture Everywhere (1.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
