Picture Everywhere (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Media
sk: Médiá

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Status message
sk: Stavová správa
