Picture Everywhere (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Media
th: สื่อ

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ
