Picture Everywhere (1.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Media
tr: Medya

en: Themes
tr: Temalar

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Status message
tr: Durum mesajı
