Picture Everywhere (1.0.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Media
uk: Медіа

en: Themes
uk: Теми

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Status message
uk: Повідомлення про стан
