Picture Everywhere (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Media
km: មេឌៀ

en: Themes
km: ស្បែក

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
