PillarShield (1.0.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Message
ar: الرسالة

en: View
ar: عرض

en: Severity
ar: الحدة

en: Details
ar: التفاصيل
