PillarShield (1.0.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Message
ast: Mensax

en: View
ast: Vista

en: Severity
ast: Severidá

en: Details
ast: Detalles
