PillarShield (1.0.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Message
az: Mesaj

en: View
az: Görünüş

en: Severity
az: Ciddilik

en: Details
az: Detallar
