PillarShield (1.0.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Message
be: Паведамленне

en: View
be: Праглядзець

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Details
be: Падрабязна
